22. dönem pomem alımları nasıl olacak

22. dönem pomem alımları nasıl olacak

Sitemize sıkça sorular alıyoruz. 22. dönem pomem alımları, pöh mü olacak, normal polislik şeklinde mi gibisinden. Şuan polis okullarınının bir kısmın da Özel harekat eğitimi, bir kısmında da normal polislik eğitimi verilmektedir. Okulların boşalmasının ardından yeni alımlar gündeme gelecektir. Bu alımlar yani 22. dönem pomem alımı pöh alımı olacaktır diye düşünüyoruz.

Yeni polis olacak adaylara sevindirici bir haber de verelim. Polis kıyafetlerinde değişikliğe gidildi. Daha polar ve lacost thirt tarzında giyimi kolay ürünler tercih edildi. Özel harekat kıyafetleri takip edenler bilir, bir buçuk yıl önce değiştiği için herhangi bir oynama yapılmadı. Çevik kuvvet ve Asayiş elbiselerinde güncellemeler yapıldı.

Geçtiğimiz günler de siz polislik alımını bekleyen adayların akademik takvimleri takip etmesi yararına olacaktır. Yaklaşık önümüzdeki beş aylık süreçte okulların doluluk oranından dolayı alım planlanması yapılmayacaktır. Bu planlamanın olmaması sizleri karamsar yapmamalı ve aksine parkura hazırlanmanız için güzel bir zaman olarak değerlendirmesini yapmanıza imkan tanımaktadır. Alımlar da istenen belgeler ve şartlar aşağı yukarı aynı olacaktır. 22. dönem pomem alım sayısında ise tahmin yapacak olursak 5000 ile 10.000 arasında güzel bir rakam olacağını düşünüyoruz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  17

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*