19/1.Dönem pomem Özel Harekat Bünyesinde Mezun Olan Adayların Bilgisine

19/1.Dönem pomem Özel Harekat Bünyesinde Mezun Olan Adayların Bilgisine

19 Dönem Pomem, Özel Harekat bünyesinde mezun olan adayların sınav sonuçları pa.edu.tr adresinden edevlet üzerinden öğrenmeleri sağlanmaktadır. Sonucu başarılı olan adaylara en fazla 15 gün olacak şekilde mehil izni verilebilmektedir. 12 Aralık da yemin töreni ve kura çekimlerinin gerçekleşmesinin akabinde, en geç 27 aralık 2017 günü kura da çıkan illerde göreve başlamaları gerekmektedir.

20. dönem pomem ile peş peşe mezun olan adayların yeni görev yerleri hayırlı olmasını temenni eder. Meslek hayatları boyunca doğruluk ve vatan sevgisini ruhlarındaki asil kanda hissetmelerini temenni ederiz.

Polislik kutsal bir meslek bu mesleğe yakışan davranışları göstermelerini dileriz.

 

Polisliğe hazırlanan adaylar için de faydalı bilgileri ilerleyen günlerde vererek onlara fayda sağlamayı amaçlamaktayız. Parkur hakkında bilgiler, ön sağlık ve hastane süreçleri hakkında deneyimleri kazanan adaylardan yada daha önce bu deneyimi yaşamış adayların yorumları ile sizlere bilgiler derlemekteyiz.

Pöh alımları yine devam etmek de arkadaşlar. Son zamanlar da bayan adayların yoğun talepleri dikkate alınarak yapılan çalışmalarda mevcut olmaktadır. İç işleri bakanı Süleyman SOYLU da geçtiğimiz aylar da pöh alımlarında bayanlara da şans verilecektir diye açıklama da bulunmuşlardır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  15

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*